Eco-friendly Yoga Mat Cleaners

Filter & sort

Prices Brands Use for Effective
Filter

Yoga Mat Cleaners: 3 items

Yogacleaner Yoga Mat Cleaner

Yogacleaner Yoga Mat Cleaner, 60 ml

  • With pure essential oils
  • Dries quickly
  • Fresh, herbal fragrance
£5.35 £5.65 (£89.17 / l)

Delivery by October 08

Yogacleaner Yoga Mat Cleaner - Blood Orange

Yogacleaner Yoga Mat Cleaner -​ Blood Orange, 60 ml

  • Natural ingredients
  • Dries quickly
  • With fruity fragrance
£5.35 £5.65 (£89.17 / l)

Delivery by October 08

Yogacleaner Yoga Mat Cleaner Lime

Yogacleaner Yoga Mat Cleaner Lime, 60 ml

  • Certified organic
  • Powerful, natural active ingredients
  • Disinfects & cleans effectively
£5.35 £5.65 (£89.17 / l)

Delivery by October 08