Stylish drinking bottles, mugs & accessories

The absolute eye-catcher for at home or on the go

Filter & sort

Prices Brands Properties Material Use for Effective
Filter

Drinking Bottles: 1 - 30 of 47 items

pandoo Foldable Drinking Bottle

pandoo Foldable Drinking Bottle, anthracite

  • Filling quantity: 700 ml
  • Carabiner included
  • Also suitable for carbonated drinks
£11.30

Delivery by October 12

bluu cleanions Water Bottle Cleaner

bluu cleanions Water Bottle Cleaner, 140 pieces

  • Suitable for all materials
  • Effective against limescale & dirt
  • Quick & easy to use
£14.70 (£0.11 / pc)

Delivery by October 12

pandoo Thermal Drinking Bottle

pandoo Thermal Drinking Bottle , 750 ml

  • 100% plastic-free
  • Leakproof
  • Maintains the temperature
£25.00 (£33.33 / l)

Delivery by October 12

Bambaw Stainless Steel Bottle, 750 ml

Bambaw Stainless Steel Bottle, 750 ml , Natural Steel

  • Perfect for travel
  • Easy to clean
  • Leakproof
£20.00

Delivery by October 12

Bambaw Stainless Steel Bottle, 500 ml

Bambaw Stainless Steel Bottle, 500 ml , Yellow Beam

  • Perfect for travel
  • Easy to clean
  • Leakproof
£19.25

Delivery by October 12

Bambaw Stainless Steel Bottle, 1000 ml

Bambaw Stainless Steel Bottle, 1000 ml , Natural Steel

  • Perfect for travel
  • Easy to clean
  • Leakproof
£22.50

Delivery by October 12

Bambaw Stainless Steel Straw Set

Bambaw Stainless Steel Straw Set

  • 6 x Stainless Steel Straws
  • 1 x Cleaning Brush for Straws
  • 1 x Cotton Pouch
£7.80

Delivery by October 12

soulbottles You're right

soulbottles You're right, 0,60 l

  • Capacity: 0.6 L
  • Glass water bottle
  • Perfect for individualists
£34.00

Delivery by October 12

Glass Bottle - HANAMI 1 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ HANAMI 1 l

  • Capacity: 1 l
  • Leakproof & recyclable
  • Dishwasher safe
£39.50

Delivery by October 12

pandoo Disposable Bamboo Straws

pandoo Disposable Bamboo Straws, 200 pieces

  • Material: bamboo & plant starch
  • Biodegradable
  • Length: 21 cm
£22.50 (£0.11 / pc)

Delivery by October 12

Bambaw Bamboo Straws Box

Bambaw Bamboo Straws Box, 12x 22 cm (12 pieces)

  • Eco-friendly straws
  • 1 x Cotton cover
  • 1 x Cleaning Brush for Straws
£11.80 £12.45 (£0.98 / pc)

Delivery by October 12

soulbottles Alpenblick

soulbottles Alpenblick, 0,60 l

  • Capacity: 0.6 L
  • Glass water bottle
  • Pretty design
£34.00

Delivery by October 12

Glass Bottle - WATER IS LIFE 1 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ WATER IS LIFE 1 l

  • Capacity: 1 l
  • Free from harmful substances & plasticisers
  • Dishwasher-safe
£39.50

Delivery by October 12

Glass Bottle - TERRAZZO 1 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ TERRAZZO 1 l

  • Capacity: 1 l
  • Free from harmful substances
  • Heat resistant up to 70°C
£39.50

Delivery by October 12

pandoo Non-Thermal Bottle

pandoo Non-​Thermal Bottle, 750 ml

  • Made from rustproof stainless steel
  • Silicone seal
  • Lightweight
£19.34 £20.50 (£25.79 / l)

Delivery by October 12

soulbottles soulsleeve

soulbottles soulsleeve, Black

  • Made of cork
  • Natural protective sleeve
  • Perfect for on-the-go
£25.00

Delivery by October 12

soulbottles Steel Light Obsidian

soulbottles Steel Light Obsidian, 1.20 l

  • Keeps drinks hot or cold for a long time
  • Break-proof & leak-proof
  • Plastic-free
£48.50

Delivery by October 12

soulbottles Steel Light Gold

soulbottles Steel Light Gold

  • For hot & cold drinks
  • Break-proof & leak-proof
  • Capacity: 0.75 litres
£45.50

Delivery by October 12

Glass Bottle - FLYING CIRCLES 0.4 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ FLYING CIRCLES 0.4 l

  • Capacity: 0.4 l
  • Dishwasher-safe
  • Fully recyclable
£28.50

Delivery by October 12

Glass Bottle - LITTLE JUNGLE 0.4 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ LITTLE JUNGLE 0.4 l

  • Capacity: 0.4 l
  • Made of robust glass
  • Leakproof & dishwasher safe
£28.50

Delivery by October 12

soulbottles soulcap

soulbottles soulcap, Grey

  • Compatible with all soulbottles
  • Ideal for children & sports
  • Dishwasher-safe
£14.70

Delivery by October 12

pandoo Reusable Bamboo Straws for Cocktails

pandoo Reusable Bamboo Straws for Cocktails, 12 pieces

  • Material: 100% bamboo
  • Includes a cleaning brush
  • Length: 14 cm
£10.20 £10.75 (£0.85 / pc)

Delivery by October 12

pandoo Reusable Bamboo Straws, 20 cm

pandoo Reusable Bamboo Straws, 20 cm , 12 pieces

  • Biodegradable
  • Each straw is unique
  • Length: 20 cm
£10.73 £11.30 (£0.89 / pc)

Delivery by October 12

Glass Bottle - HANAMI 0.7 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ HANAMI 0.7 l, 1 piece

  • Capacity: 0.7 l
  • With a silicone seal
  • Natural design
£34.00

Delivery by October 12

Glass Bottle - PURE 0.7 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ PURE 0.7 l

  • Capacity: 0.7 l
  • Leakproof & robust
  • Simple design
£32.25 £34.00

Delivery by October 12

Glass Bottle - FLYING CIRCLES 0.7 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ FLYING CIRCLES 0.7 l, 1 piece

  • Capacity: 0.7 litres
  • Dishwasher-safe
  • Sustainable materials
£34.00

Delivery by October 12

Glass Bottle - PURE HAPPINESS 0.7 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ PURE HAPPINESS 0.7 l, 1 piece

  • Capacity: 0,7 l
  • Free from harmful substances & BPA
  • Dishwasher-safe & leak-proof
£34.00

Delivery by October 12

Glass Bottle - WATER IS LIFE 0.7 l

CARRY Bottle Glass Bottle -​ WATER IS LIFE 0.7 l

  • Capacity: 0.7 l
  • Made in Germany
  • Sustainable & robust
£34.00

Delivery by October 12

soulbottles Just breathe

soulbottles Just breathe, 0,60 l

  • Capacity: 0.6 L
  • Inner peace
  • Lotus flower print
£34.00

Delivery by October 12

CARRY Bottle Silicone Seal

CARRY Bottle Silicone Seal

  • Material: Silicone
  • Practical spare part
  • Dishwasher-safe
£2.25

Delivery by October 12